Gizlilik Politikası

  • Sagliktakariyerim.com, tek sektör üzerinde bir insan kaynakları ve kariyer sitesi olarak, temel ilkesi aday gizliliğine verdiği önemdir. Amacımız, tüm sağlık sektöründe bireysel ve kurumsal kullanıcılarımıza güvenli bir site yaratabilmektedir.

  • Sagliktakariyerim.com'da özgeçmiş formunu dolduran bireysel adayların bilgileri (iletişim numaraları, e-posta adresi vb) Sagliktakariyerim.com üye olan sağlık sektörünün saygın kuruluşları ile paylaşılmaktadır. Çalıştığınız firma eğer Sagliktakariyerim.com üyesi ise ve özgeçmişinizin bu firma tarafından görülmesini arzulamıyorsanız, özgeçmiş formunda bulunan "Yasaklı Firmalarım" bölümünde firmanızı engellebilirsiniz

  • Sağlık Sektöründe bir insan kaynağı sitesi olan Sagliktakariyerim.com veritabanı adayların özgeçmişlerinden oluşmaktadır. Özgeçmişiniz ile ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Özgeçmişiniz sadece başvuru yaptınız ilanlar tarafından görütülenip, diğer aramalarda görünmesini istemiyorsanız yapmanız gereken İş Arayışı seçeneğinizi"Pasif" hale getirmek.

  • Sistemimize kaydolan tüm işverenlerin özgeçmişinizi görebilmesi için İş Arayışı seçeneğinin mutlaka"Aktif" hale getirilmesi gerekmektedir. Böylece özgeçmişiniz sadece Sagliktakariyerim.com üye olan firma kullanıcıları tarafından görüntülenebilecektir.

  • Sistemimize kaydolan sağlık sektörünün saygın kuruluşlarının özgeçmişinizi görebilmesi için Sagliktakariyerim.com cv bırakmanız yeterli olacaktır. Böylece özgeçmişiniz sadece Sagliktakariyerim.com üye olan firma kullanıcıları tarafından görüntülenebilecektir.

  • Sistemimize üye olan fakat arzu edilen gizlilik prensiplerine uymayan kişi ve/veya kuruluşların bu prensibi zedelemelerinden dolayı firmamız sorumlu tutulamaz. Bu tür bir durumla karşılaştığınız takdirde özgeçmişinizi istediğiniz zaman veri tabanından silebilirsiniz.

  • Kullanıcı adınız ve şifrenizle aynı anda iki kişi sisteme giremez. Eğer site üzerinde işlem yaparken sizin şifrenizle sisteme giriş yapıldığına dair bir mesaj alırsanız, sisteme tekrar giriş yaparak derhal şifrenizi değiştiriniz.

  • Sagliktakariyerim.com giriş yaptığınızda “Beni Hatırla” özelliği devreye girer. Beni Hatırla özelliği devrede olduğunda, aynı tarayıcı üzerinden giriş yaptığınızda sistem sizi tanır ve tekrar giriş yapmanıza gerek kalmadan site içinde gezebilirsiniz. Güvenliğiniz için, kendi bilgisayarınız dışında bir bilgisayar ile giriş yaptığınızda tüm işlemlerinizi tamamladıktan sonra "Çıkış" butonunu tıklamanızın aday gizliliğinizi korumak açısından oldukça önemli olduğunu hatırlatırız. Sagliktakariyerim.com en değer verdiği prensibi olan Aday Gizliliği konusunda bütün çabalarımıza karşın olumsuz bir durumla karşılaşırsanız, lütfen bu konuyu İletişim modülümüz aracılığı ile bize iletiniz.

  • Sagliktakariyerim.com üyelerinin kişisel bilgilerini Sagliktakariyerim.com sunacağı kampanya hizmetleri konusunda kendilerine bilgi vermek (e-posta, bülten gibi) amacıyla kullanabilir. Üye bahsi geçen tanıtımların kendisine ulaştırılmasını istemez ise dilediği zaman gelen bu konuyu İletişim modülümüz aracılığı ile bize iletiniz Sagliktakariyerim.com'dan e- posta gönderilmemesini sağlayabilir.

  • Sagliktakariyerim.com duyduğunuz güven için çok teşekkür ederiz.